Suzuki Ignis 1.3 Special (2002)

autoreview

Suzuki Ignis
Suzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki IgnisSuzuki Ignis - interieur

Signalement

UitvoeringIgnis 1.3 Special
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Leuke auto, jammer dat er nog niet zo heel veel van op de weg rijden, want deze auto verdient meer.

Veel voordelen, zoals de hoge zit en standaard op deze uitvoering gemonteerde lichtmetalen velgen, airco en ABS. Voor de rest veel handigheidjes zoals de makkelijk omklapbare zitting en de grote bekerhouders aan beide kanten.

Verder zit er een super motor in deze auto, erg pittig, namelijk een 86 pk 1.3 motor, klimt graag in de toeren maar is ook erg zuinig, 1:16.

Kortom een hele fijne volwassen auto.

PROBLEMEN

Geen problemen tot nu toe, bevalt dus uitstekend.
Het enige minpuntje is dat er een foutje zat in het plaatwerk van de auto waardoor er een hobbeltje in de lak zit.

4,5
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    4
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Suzuki Ignis

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens