Seat Toledo 1.8i GL (1994)

autoreview

Seat Toledo

Signalement

UitvoeringToledo 1.8i GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf170.000 km
KM-stand laatst170.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 170.000 km

Auto heb ik 5 jaar geleden gekocht met 170.000km. Behalve het normale onderhoud heb ik weinig problemen gehad.
Bij normaal gebruik haalde ik een vermiddeld benzineverbruik van 1;14 wat ik best zuinig vond, op de snelweg soms zelfs wel 1:16,5 met een snelheid van 120km per uur.
De prestaties zijn ook verrassend goed, je kan heel fatsoenlijk meekomen met het overige verkeer, zonder dat je het gas op de bodem hoeft te trappen.
Het comfort vond ik voldoende, kijkend naar een auto van 16 jaar oud en dik 2 ton op de teller zat hij best nog wel goed.
De kofferbak is echt gigantisch groot ( zelfs meer ruimte dan mijn huidige Ford Mondeo station)

De auto heeft mij in 5 jaar tijd 2 keer laten staan, 1e keer was 2 weken na aankoop (kapotte koppelingskabel) en 2e keer was een jaar later ( bobine had het begeven). Dit zijn dingen wat een auto niet slecht maakt, dit kan met iedere auto gebeuren.

Afgelopen maart 3 weken voor de keuring heb ik de auto weggedaan ivm met een 3e kindje op komst, en omdat er voor 600 euro aan gelast moest worden met de keuring.

Dit zijn auto's die je voor heel weinig geld koopt, maar waar je enorm veel plezier aan kunt hebben. Geen vreemde dingen die naar voren komen met onderhoud, en je kunt in de motorruimte overal makkelijk bij.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.