Seat Ibiza ST 1.2 TDI E-Ecomotive Style (2011)

autoreview

Seat Ibiza ST
Seat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza STSeat Ibiza ST

Signalement

UitvoeringIbiza ST 1.2 TDI E-Ecomotive Style
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Vrijdag de 13e mei 2011. Regel-dag.

Vrijdag de 13e. Een prima dag om de levering van mijn nieuwe auto te verzorgen.
Vorige week een Seat Ibiza 1.2TDI Style met alles erop en eraan aangeschaft.
Het enigste wat er niet opzit, is leer interieur en glazen dag. Verder dus alles opties erop.
De auto was op voorraad, dus verkoper Maarten van Avenu (seat) te Almere kon snel leveren.
Alles prima geregeld met de bank, en als het goed is zouden we de auto morgen Zaterdag 14 mei kunnen ophalen bij Avenu in Almere.
Normaal gesproken wordt er geen nieuwe auto afgeleverd op zaterdag, maar verkoper Maarten maakt speciaal een uitzondering.
Vanmiddag de bevestiging van de bank bezorgd (en een presentje van mij voor de verkoper, voor de snelle levering) bij Avenu.
De verkoper komt direct naar mij toe, en deelt mij mee dat het vrijdag de 13e is, en de poetser schade heeft gemaakt MET MIJN NIEUWE AUTO!!!
Wat een prutser in plaats van een poetser.
Verkoper Maarten bood mij direct aan om een vervangende auto te geven, en de schade te laten herstellen.
In overleg besloten dat we morgen (zaterdag) maar eerst daadwerkelijk de schade bekijken, en dan verder zien.
Wordt dus vervolgd..........

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Seat Ibiza

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.