Saab 900 2.0i (1998)

autoreview

Saab 900

Signalement

Uitvoering900 2.0i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf288.000 km
KM-stand laatst305.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 305.000 km

Ik kwam op inernet deze saab 900 tegen, tja hoge kilometerstand 288000 maar wel op lpg g3 met de huidige benzineprijzen een absolute must voor ons, en gezien de leeftijd en km stand een redelijke prijs. Na een proefrit gemaakt te hebben viel ik als een blok voor de auto hij rijd geweldig, comfortabel redelijk compleet electrische ramen airco cv abs enz.... ik heb er niet lang over nagedacht en de auto aangeschaft .Wat betreft de auto heb ik maar een woord ,geweldig, ik rijd ruim 500km per week bijna allemaal op provinciale wegen en in de stad. gemiddeld verbruik 1op 9 vind ik normaal voor zo\'n auto op lpg.Vrouw en kinderen kunnen royaal plaatsnemen in de auto en zelfs onze hond, een bordeauxdog van ongeveer 63kg, kan in de kofferbak,ondanks de gastank.Problemen heb ik nog nauwelijks gehad alleen een kapotte benzinepomp, heb de auto zonder nieuwe apk gekocht want er zat nog 4 maanden apk op, dit bleek een goede keuze te zijn geweest want hij kwam zonder kosten door de apk en het scheelde toch 500 euro bij aanschaf.

PROBLEMEN

  • 305.000 km

kapotte benzine pomp, weggesleept door anwb naar garage kosten met 2e handspomp van de sloop 475 euro voor reparatie.

uitvallen dashboardverlichting , dashboard gedemonteerd, lampjes vervangen, schakelaar om de dashboardverlichting te dimmen vernieuwd (van de sloop) kosten 20 euro en een zaterdag want het dashboard demonteren is een behoorlijke klus

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.