Renault Scénic dCi 110 Intens (2017)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Scénic dCi 110 Intens |
---|---|
Versnellingen | 7, Automaat met dubbele koppeling |
Bouwjaar | 2017 |
Jaar van aanschaf | 2019 |
KM-stand bij aanschaf | 45.000 km |
KM-stand laatst | 62.000 km |
Een kapotte automatische versnellingsbak
- 62.000 km
Wat een pech kan je hebben,als blijkt dat een maand na de garantietermijn de automaat vanaf de aankoop nooit goed heeft gewerkt.
Autom versnellingsbak
- 62.000 km
Voor het eerst in mijn leven ,en noodzakelijk ivm gezondheid op zoek naar een automaat ,diesel met genoeg trekkracht.
Na veel zoeken kwamen wij terecht bij Bhogane in Zeist.
Een hele mooie Scenic met slechts 42000 km op de teller.
Voor een stevige prijs en zonder trekhaak.
Weinig ruimte voor onderhandelingen maar het was een goede en mooie auto dus de knoop doorgehakt.
Proefrit gemaakt en beviel ons wel (geen ervaring hoe een automaat schakelt)
Maar toen wij de auto ruim 6 maanden hadden en mijn zoon er mee naar Frankrijk was geweest zij hij prima auto alleen de versnellingsbak is niet oké.
Wij hebben dat nooit gemerkt (dachten dat dit normaal was vanaf het begin).
Terug naar de garage en het probleem voorgelegd en na een proefrit conclusie versnellingsbak niet in orde.
Hier bij maar met uitleen auto terug naar Hoofddorp.
De maandag daarna een telefoon van Renault Nederland de mededeling dat de reparatie erg duur zou uitvallen ,nieuwe bak kosten €6000,00 (maar Renault zou z,n best doen voor een tegemoetkoming) en daarna kwam de mededeling dat Frankrijk lockdown had ,dus gerust werd wel op prijs gesteld.
Dit bleek neer te komen op een eigen bijdragen van bijna €900.00 euro en 2 maanden wachten op de versnellingsbak.
Al met al geen prettige eerste ervaring met mijn Scenic
Ik wil wel even benoemen dat de mensen van de service afd/garage en receptie er echt alles aan hebben gedaan om de pijn te verzachten.
Maar toch hebben wij het gevoel dat wij altijd in een auto hebben gereden met een versnellingsbak die niet goed is geweest.
Maar nu na twee maanden wachten en€900,00 armer rijd de auto echt geweldig.hij is ook veel zuiniger lange stukken echt 1 op 20.
Wat voor ons een bevestiging is dat de auto nooit in orde is geweest.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Scénic
Had je deze auto's al gezien?

Renault Scénic 1.3 TCe 140 Bose 7-p Camera Trekhaak Panodak
- 2018
- 114.851 km

Renault Scénic 1.3 TCe BOSE 7P Trekhaak | Parkeersensoren V+A | Navigatie Groot
- 2021
- 70.321 km

Renault Scénic 1.2 TCe 130pk Bose 7p. | Stoelmassage Voor | Achteruitrijcamera | 7 Persoons | PDC Voor & Achter | Bose Audio
- 2017
- 86.292 km