AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Safrane 2.2i (1995)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Safrane 2.2i |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1995 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 147.550 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat mij bevalt aan deze auto dat deze uiterst comfortabel rijdt, en een prima zit heeft.Zelfs tot aan Spanje toe is het geen probleem. Wat minder is dat als je achteruit moet rijden slecht de afstand kan schatten tot wat achter je staat, maar daar heb ik een spoiler voor en dat werkt prima.
PROBLEMEN
Het handrem mechanisme is pas kompleet vervangen want dat schijnt met een soort worm verbinding te werken, en die was helemaal af tot gevolg dat ik dus geen handrem meer kon gebruiken. En verder de normale voorkomende dingen zoals banden, remmen, uitlaat, enz.
9,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren