Renault Mégane Cabriolet 1.6 16V Dynamique (2001)

autoreview

Renault Mégane Cabriolet

Signalement

UitvoeringMégane Cabriolet 1.6 16V Dynamique
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf120.000 km
KM-stand laatst144.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 144.000 km

Twee jaar geleden cabrio gekocht: LPG; airco; elektr.kap.
Lekkere auto, rijdt goed, behoolijk luxe.
Verbruik 1:9 (LPG) maar ja ik rijd er nauwelijks km's mee.
Wel aantal "Renault kwaaltjes" gehad:
Lampjes op dashboard gaan af en toe spontaan branden; elektr.raam stopt ermee en doet het na 2 dagen weer gewoon. Buitentemp.sensor defect.
Ook keertje problemen met LPG gehad maar dat bleek aan een sensor te liggen.
Echt gebrek recent: 2 bobines defect waarvan 1 het na korte tijd weer begaf (onder garantie vervangen).

Vooralsnog ben ik tevreden over deze auto en 's-zomers open rijden is natuurlijk wel erg lekker! Zeker als je de gastank volgooit voor ca. 15,-

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Renault Mégane

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.