Renault Mégane (2011)
autoreview
Signalement
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
---|---|
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2018 |
KM-stand bij aanschaf | 129.691 km |
KM-stand laatst | 231.137 km |
Fijne gezinsauto
- 231.137 km
Deze fijne gezinsauto biedt vele gemakken. Zeer veel ruimte voor passagiers , bestuurder en voor bagage in de zeer ruime kattenbak. Een betrouwbare auto die ons al bijna 6 jaar overal brengt waar we naartoe willen. De combi van benzine en LPG is ideaal. Met een verbruik van rond de 1 op 11,5 liggen de brandstofkosten voor LpG zowat 50% onder dat van een reguliere benzine - auto. Ondanks de iets hogere wegenbelasting nog steeds veel voordeliger in de portemonnee.
De auto met een 1600 cc inhoud en 4 cilinders ligt prettig en stevig op de weg , accelereert voldoende en kan nog jarenlang mee. De onderhoudsbeurten blijven binnen de perken , 1x vlak na aanschaf is de versnellingsbak vervangen. Verder hebben we er nu ruim 100.000km mee gereden en ik verwacht (en hoop) dat hij zeker nog een ton mee kan.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.