Renault Kadjar Energy dCi 110 Intens (2017)

autoreview

Renault Kadjar Energy dCi 110 Intens (2017)

Signalement

UitvoeringKadjar Energy dCi 110 Intens
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2017
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf9 km
KM-stand laatst22.289 km
Lezerswaardering: 59%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 22.289 km

Na een ruime drie maanden toch maar eens mijn ervaring kwijt over de kadjar. Kadjar ruim 3 maanden geleden nieuw geleverd. Inmiddels ruim 20k kilometers erop zitten.

Helaas echter na drie maanden erg veel spijt van mijn keuze. In het verleden een megane uit 2011 gereden. Helaas herken ik de slechte kwaliteit niet van mijn eerdere ervaring met Renault. Bij alles merk je dat de kadjar van budget/slechte kwaliteit is.

* vloermatten die nu al beginnen te slijten.
* hoop gekraak en geknars van interieur delen.
* bass boost kan niet aan, anders hoor je deur panelen resoneren.
* auto is afgeleverd vol met lak defecten. Auto heeft nooit een wasserette gezien en toch ziet de lak er niet uit.
* slechte kwaliteit gespoten delen midden console. Als je er naar kijkt krast het al terwijl ik alles schoonmaak met een microvezel doek.
* bij schakelen naar 2 en 4e versnelling hoor je gerammel onder de pook ( lijkt wel een speelgoedauto )
* trillend geluid bij remmen vanuit de gordelrol.

Al met al helaas al meerdere malen terug naar de renault dealer geweest voor het resoneren, kraken, knarsen uit mijn interieur. Dit is helaas tot op heden nog niet opgelost. Inmiddels staat het vijfde bezoek op de planning.

Nou kom ik van een Golf 7 variant highline af, en daarvoor een megane GT line. Maar dit is toch verreweg de slechtste auto die ik tot nu toe heb gereden.

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (1) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.