Renault Clio Sport 2.0 16V (2004)

autoreview

Renault Clio
Renault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault Clio - interieur

Signalement

UitvoeringClio Sport 2.0 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf12.500 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik rij nu een paar maanden in mijn blauwe Clio, dezelfde kleur als de Clio in de mr. X reclames van Renault. Het mooie aan deze auto is dat alles erop of -in zit wat je normaal bij een duurdere auto verwacht; xenon verlichting, climate control, regensensor, lichtsensor, goede radio/cd speler met wisselaar, fijne sportstoelen etc. En wat natuurlijk ook leuk is, zijn de verbaasde blikken op de weg wanneer je weer een 1.9 TDI lease Golfje voorbij gaat. Pas bij het aanzicht van de dubbele uitlaten hebben de meesten het door dat dit niet een normale Clio is, maar een met 182 PK.

Absoluut top is de wegligging, je kunt echt genadeloos hard door de bocht (wel even de passagiers waarschuwen). Grip is echt prima en met de traction control en EPS verlies je de controle eigenlijk nooit. Demping is lekker hard, zoals het hoort, sturen zeer direct en de sportstoelen geven voldoende steun. En met het sportieve geluid uit de dubbele uitlaten is het rijden over landweggetjes een feest!

Wat ik wel een beetje mis is een 6e versnelling. Op de snelweg wordt het sportieve geluid boven de 4000 toeren wat vermoeiend, maar wanneer je je aan de snelheid houd is het wel te doen.

Ook zorgen de brede banden ervoor dat de auto wat meer gevoeling is voor spoorvorming, dus wees niet verbaasd dat de auto af en toe wat gaat ’zoeken’ op sommige wegen.

En meerdere mensen schijnen hier last van te hebben; de handrem blijft plakken wanneer de auto een paar dagen heeft stil gestaan.

PROBLEMEN

Een paar dingen, sommige eigen schuld; 2 lekke banden en een gescheurde velg doordat ik over een steen oid reed en 2 doorgebrande lampen; een van de kentekenverlichting en de binnenverlichting.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Clio

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.