Porsche 911 Carrera 4 Cabriolet (1990)

autoreview

Porsche 911 (964)
Porsche 911 (964)Porsche 911 (964)Porsche 911 CabrioletPorsche 911 CabrioletPorsche 911 (964)Porsche 911 Turbo (964)Porsche 911 Turbo (964)

Signalement

Uitvoering911 Carrera 4 Cabriolet
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1990
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf117.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb deze auto nu zo"n twee jaar in mijn bezit. Wat een feest is dat geluid van de luchtgekoelde 6 cilinder, 3.6 liter ,die normaliter 250 pk heeft. Door een zgn. Cup uitlaat, gecombineerd met K&N luchtfilter heeft hij nog 25 pk extra in huis.

De weglgging is vanwege de vierwielaandrijving fenomenaal! Net als optrekken, zonder wielspin mogelijk in ongeveer 5 sec. naar de 100km/u. De remmen zijn al even indrukwekkend. Hoewel deze auto voorzien is van stuurbekrachtiging, blijft het wel een echte mannenauto, hard werken dus. Weinig comfort, slecht voor de portemonnee, goed voor het humeur.

PROBLEMEN

Tot nu toe niet noemenswaardig. De electrische spoiler bleef op een gegeven moment omhoog staan. Dat blijkt een veel voorkomend euveltje. Na het inpluggen van een nieuw "heckspoiler steuer geraet", die ik tweedehands bij garage De Bock (is heel goed) voor 100 Euro heb aangeschaft, onder de bijrijdersstoel was het weer gaan met die banaan.

Verbruik schijnt iets hoger te zijn dan bij een Carrera 2, maar dat mag de pret niet drukken!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.