Peugeot 407 SW XR Pack 2.0 HDiF 16V (2004)

autoreview

Peugeot 407 SW
Peugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 SWPeugeot 407 - interieurPeugeot 407 - interieurPeugeot 407 - interieur

Signalement

Uitvoering407 SW XR Pack 2.0 HDiF 16V
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf120.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 2%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De slogan ’ Je voelt je lekkerder in een Peugeot’ telt zeker voor deze fantastische auto.
Ik krijg veel complimenten voor de uitstraling van dit 407 SW type.
Deze auto rijdt zeer plezierig. De stoelen hebben een uitstekende zit met een goede lendesteun. Voorin zit je als een vorst. Achterin is de ruimte aan de krappe klant. Ikzelf ben nogal lang ben heb de stoel in de achterste stand heb staan. Dan blijft er weinig beenruimte voor mijn zoon over.
De auto is met zijn 6 versnellingen erg snel maar vooral heel stil. Op de lange ritten is dit erg comfortabel. De audio installatie heeft een erg goed geluid.
Met een gemiddeld gebruik van 1 op 15,6 is deze auto met 134 PK redelijk zuinig.

PROBLEMEN

Buiten de beurten om is de auto een keer terug geweest met een defecte sensor van het ABS signaal.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.