Peugeot 308 Active Pack Business 1.2 PureTech 110 (2022)

autoreview

Peugeot 308
Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308

Signalement

Uitvoering308 Active Pack Business 1.2 PureTech 110
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2022
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf36.000 km
KM-stand laatst36.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De volgende Peugeot

  • 36.000 km

De teller staat inmiddels op 9!
Na de 208 gekozen voor een iets grotere 308.
Een model dat je niet zo vaak ziet maar wat ik persoonlijk erg mooi vind.
Het rijd een stuk strakker en volwassener dan de 208.
Ik had de 208 laten tunen omdat 82 pk wat weinig was.
Het apparaatje laten uitbouwen voor inruil en in de 308 een andere laten inbouwen.
De auto heeft nu 145pk i.p.v. 110pk een enorm verschil.
Via een app kan je allerlei standen kiezen van eco tot extreem.
Wat op valt is dat de 308 heel zuinig is. In het dagelijks gebruik kom ik zonder moeite om 1 op 20. Nog een stuk zuiniger dan de 208.
Verder rijd hij erg lekker en is het digitale dashboard op verschillende manieren in te stellen. Met bijvoorbeeld ook de navigatie voor je neus.
Ik heb er inmiddels 16000km op zitten en tot op heden erg tevreden.
Dus vooral doorgaan.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Peugeot 308

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.