Peugeot 307 Break Premium 1.6 HDiF 16V 110pk (2007)

autoreview

Peugeot 307 Break Premium 1.6 HDiF 16V 110pk (2007)

Signalement

Uitvoering307 Break Premium 1.6 HDiF 16V 110pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf133.595 km
KM-stand laatst135.000 km
Lezerswaardering: 2%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De opvolgers, hopenlijk zonder 'trillemientjes'...

  • 135.000 km

Onze 307 Break XS was niet echt wat... Er zat een trilling in de hele auto, gek werd ik er van!
De garage waar ik de XS gekocht had wist het op het laatst ook niet meer, na zowat alles vervangen te hebben hebben wij besloten een andere te kopen.
De garagist is op zoek gegaan naar een vervangende 307 Break en kwam met deze. Bijna dezelfde, één jaar jonger en met ongeveer dezelfde kilometerstand.
Na betaling van € 1.750,- mocht ik met deze Premium naar huis.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.