Peugeot 206 GTI 2.0-16V (2000)

autoreview

Peugeot 206
Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206 - interieurPeugeot 206 - interieur

Signalement

Uitvoering206 GTI 2.0-16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf40.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze Peugeot is een hele lekkere auto. Vermogen genoeg voor zo"n kleine auto. Zelfs in vijf kan ie nog voor een kick zorgen. Boven de 4.000 toeren is het een beest. Daaronder is ie daarentegen wat minder rap. Onder de 3.000 toeren is het even wachten voordat ie vooruit komt.
Aan de andere kant trekt ie 1.000 toeren wel in elke versnelling zonder mokken.
Wegligging is goed hoewel hij op snelheid wat onvoorspelbaar kan zijn op de grens. Verder helt ie in bochten iets te veel over naar mijn zin, maar heeft hij wel een stevige demping. Zelfs op lagere snelheid wil het kontje nog wel eens lichtelijk om. Erg leuk speelgoed dus! Absoluut een aanrader!

PROBLEMEN

De uitlaat ging na een tijdje erg los zitten. Dat blijft een probleemgeval maar zal binnenkort weer opgelost worden. Dit lijkt mij meer een uitzondering en niet zozeer een algemeen GTI-probleem. Ook de verlichting van de airco heeft het een keer begeven.
Verder begint het dashboard hier en daar wat te kraken, maar niet op een al te hinderlijke manier.
Problemen heb ik er verder nooit mee gehad. Zelfs op een lange, snelle en pittige rit van 2.200 km weinig olie verbruikt en totaal geen problemen gehad.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.