Opel Mokka 1.4 Turbo Edition 4x4 (2012)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Mokka 1.4 Turbo Edition 4x4 |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2012 |
| Jaar van aanschaf | 2012 |
| KM-stand bij aanschaf | 10 km |
| KM-stand laatst | 63.000 km |
Eerste ervaring
- 1.100 km
Precies het model dat we zochten na de fraaie Kuga, iets kleiner en toch hoog en sportief. Prachtige lijnen en uitstraling.
Benzine rijden en minder koppelkracht is even wennen. De Turbo benzine is met 140 PK minder krachtig bij inhalen dan de 136PK diesel. Verder voldoende power voor een zuinige rijder. Zuinig is de auto zeker, bij het inrijden zit ik al rond de 1:15,6, conform de fabrieksopgave. Dat reed ik ook met de Kuga.
Verder is de intelligente verlichting AFL lastig, doordat ook het grootlicht meeschakelt. Buiten de bebouwde kom verschijnt het grote licht in een bocht met tegenliggers. Heel vervelend, AFL is uit te schakelen. Verder ongelofelijk inventieve verlichting.
Ruimte voldoende en de vele knoppen leren snel en intuïtief.
Heerlijke auto na 2 weken rijden.
Autotelefoon
- 63.000 km
De Mokka bevalt nog steeds uitstekend. Af en toe een melding om dringend service te laten uitvoeren, maar die valt nog steeds onder de prima Opel garantie. Ook een prima dealer Opel Van Voorden Hilversum, dus niets te klagen.
Waar ik benieuwd naar ben is of andere Mokka rijders ook te maken hebben met een matige telefoonverbinding. In de auto prima, maar de ontvanger hoort op de snelweg teveel geruis om je goed te kunnen verstaan. Het treedt op bij de gemiddelde snelweg snelheid en het is het doorgeven van het weggeluid. Een nieuwe speaker of software, of telefoon is geen oplossing. Wellicht is het gewoon de geluidsoverlast, maar dat hoort toch niet meer in deze middenklasse?
Graag andere ervaringen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.





