AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Kadett Caravan 1.3 S GL (1988)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Kadett Caravan 1.3 S GL |
---|---|
Versnellingen | 4, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1988 |
Jaar van aanschaf | 1990 |
KM-stand bij aanschaf | 85.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto was voor z"n tijd heel veel auto voor heel weinig geld. Er zit veel ruimte in en verbruikt niet veel door z"n lage gewicht. En kleine motor.
Dit is natuurlijk geen scheurijzer. Het is een praktische goedkope auto. Het was wel een fijne auto waar mee je overal kwam.
PROBLEMEN
- Eerst was ineens de accu aan de beurt. (kan gebeuren)
- Toen kwam de dynamo aan de beurt.
- Toen de koppeling en de uitlaat. Dat was hem niet meer waard. We hebben hem verkocht en jaren later nog een keer zien rijden.
6 Jaar met veel plezier mee gereden en overal geweest.
7,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Deze Ford Taurus is een Nederlandse Amerikaan - In het wild
Nieuws
AC GT SuperSport: klassiek design en dik 1.000 pk sterke V8
Nieuws
Hyundai Ioniq 5 Pure Edition: puur, maar niet kaal
Nieuws
Nieuwe BMW X5: met Neue Klasse-design de 3-serie achterna
Nieuws
Lezersreacties (0)
Reageren