AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 Turbo Edition (2009)
autoreview
8
Signalement
| Uitvoering | Insignia Sports Tourer 2.0 Turbo Edition |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2009 |
| Jaar van aanschaf | 2009 |
| KM-stand bij aanschaf | 1 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
dit is een erg degelijke auto. Wanneer deze auto optrekt is het een genot om in te zitten. PERFECT gewoon echt een auto om aan te bevelen. En naast lekker sportief is het ook nog een zakelijke auto. dus als u een bedrijfsauto zoekt is dit ook de perfect auto. Alleen is hij duur met Diesel het enige nadeel.
9,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.



