MG ZR 160 (2004)

autoreview

MG ZR
MG ZRMG ZRMG ZRMG ZRMG ZRMG ZR - interieurMG ZR - interieur

Signalement

UitvoeringZR 160
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik moest een nieuwe lease auto voor mijn werk uitzoeken. Mijn vorige auto (Golf 4) had ik nogal wat aangedaan kwa styling, zo zaten er 18’ velgen onder en was deze wat verlaagd.
Ik zocht dus een auto die stoer en snel is. Ik ben nogal een autoliefhebber dus ik kwam al snel uit op een auto die je weinig ziet: De MG ZR 160. Nu had ik mazzel dat net de nieuwe facelift uit zou komen.
Ik heb een metallic zwarte met alcantara/leer bekleding. Deze optie is zeker de moeite waard, de auto ziet er een stuk luxer uit!
Maar ik ben zeer tevreden met deze auto, hij rijdt echt geweldig! En ik vind hem bloedsnel! Lekker sturen in de bochten en uit-acceleren wanneer het zonnetje schijnt. Echt geweldig!

PROBLEMEN

Er was een probleem met de aflevering, hij lekte stuurbekrachtiging vloeistof. Dat was wel jammer, maar gelukkig goed opgelost en heb er dus ook geen problemen meer mee.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    3
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    3
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens