Mercedes-Benz SLK 200 (1999)

autoreview

Mercedes-Benz SLK

Signalement

UitvoeringSLK 200
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf60.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Eigenlijk als grapje begonnen: de aanschaf van ons ’baby-benzje’. Gewend aan de geweldadige luxe van de Saab stapten wij pardoes over op deze cabrio. Dat is even wennen, maar ik moet zeggen: wij genieten er met volle teugen van. Qua uiterlijk misschien wat minder interessant. Het interieur is echter om je vingers bij af te likken: Heerlijke tweekleurige lederen stoelen. Een two-tone dashboard met prachtige ’retro-look’ klokken en afgewerkt met carbondesign uiterlijk. Mede door het automatische stalen cabriodakje ook in de winter comfortabel genoeg. Geen gefluit of ruis, ook op de snelweg heerlijk stil. Min puntje vinden wij de ventilatie. Deze reageert niet afdoende en zorgt er bovendien voor dat er een naar ons gevoel te hoge druk heerst binnen in de auto. Als gevolg hiervan slaan de deuren slecht in het slot. Motorisch hebben wij bewust een kompressorloze 2liter gekozen. Levendig genoeg voor ons en heerlijk om rustig mee te cruisen. Met het oog op de toekomst een probleemloze motor denken wij. Het verbruik blijft echter hangen op zo’n 1:11. Best veel als je rijdt op een wijze zoals wij doen. Over wegligging niets te klagen alhoewel je het stuur op kleine klinkerstraatjes goed moet vasthouden. Het cabriodakje glijdt na een druk op de knop zo snel en vernuftig in de kofferbak, dat je al heel vroeg in het jaar wordt uitgenodigd om ’open’ te rijden. Kortom: wij hebben er een hele fijne auto aan!

PROBLEMEN

Wij hebben deze auto als ’steroccassion’ gekocht en binnen deze garantieperiode zijn we twee keer teruggeweest voor een defect dashboardlampje en een defecte microschakelaar van het open dakje. Beide keren zijn we zeer vriendelijk geholpen en hebben wij de auto keurig mee teruggekregen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.