Mercedes-Benz E 200 CDI Elegance (2004) #2

autoreview

Mercedes-Benz E-klasse
Mercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasseMercedes-Benz E-klasse - interieurMercedes-Benz E-klasse - interieurMercedes-Benz E-klasse - interieurMercedes-Benz E-klasse - interieur

Signalement

UitvoeringE 200 CDI Elegance
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf239.000 km
KM-stand laatst239.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

opgelicht door verkoper autogroothandel michel vdm

  • 239.500 km

ik had deze auto aangeschaft in verband met meer km's aan te rijden.
ik leverde een zeer goed onderhouden jaguar in en ik hoefde niet zo bijster veel bij te betalen voor deze mercedes.
na 500 km begon de ellende,koppakking lek, cilinderkop gescheurd, polie kapot en raam ging niet meer open.
oke ik wist dat het raam vervangen moest worden, en de polie ook, maar dat na 500 km de koppakking eruit klapte deed de emmer overlopen.
verkoper gebeld en het probleem voorgelegd, deze kwam me tegemoed met een gedeelte van de reparatie maar nu blijkt dat er een kop bijkomt. nogmaals contact gezocht maar de verkopende partij doet niets.
als je een auto koopt dan niet bij deze partij want je komt bedrogen uit.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.