Mercedes-Benz B 180 CDI (2009)

autoreview

Mercedes-Benz B 180 CDI (2009)

Signalement

UitvoeringB 180 CDI
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand laatst36.800 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Riem, riemspanner, polie, waterpomp

  • 36.800 km

Hallo,
Mijn Mercedes B180 heeft +/-36800 km op zijn teller staan, hij is van het jaar 2009.
Toen ik onlangs de auto bij mijn MB-dealer voor een onderhoud binnen deed, heeft men de riem opgespannen. Bij afhaling na onderhoudsbeurt zegt men mij dat de riem, riemspanner,en polie vervangen moeten worden. Het blijkt dat de MB klasse A en B een zwakte hebben aan deze onderdelen, een welgekend probleem. Heeft er iemand een gelijkaardig verhaal opgevangen of ondergaan voor deze Mercedessen A en B. Ik spreek voor het type B180,ben niet op de hoogte wat betreft de andere motorversies. Het blijkt, indien men al deze zaken vervangt, dat men beter ook de waterpomp mee vervangt...? Mijn wagen valt gelukkig nog onder garantie, maar toch. Is dat normaal mijn wagen heeft AMPER 36.800km. Heeft iemand het zelfde meegemaakt, graag een mening aub.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz B-klasse

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.