Mazda CX-5 SkyActiv-D 2.2 150pk TS+ (2013)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | CX-5 SkyActiv-D 2.2 150pk TS+ |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2013 |
| Jaar van aanschaf | 2013 |
| KM-stand bij aanschaf | 5 km |
| KM-stand laatst | 1.000 km |
Mazda CX5
- 1.000 km
Na +/-1000km, dit is een fun wagen, kracht genoeg (sportief) en mooie looks. Stille motor wel wat rolgeluiden en windruis maar deze komen extra naar voren door de stille motor. Het interieur vind ik persoonlijk wel mooi, niet teveel tierlantijntjes die je na verloop van tijd toch beu wordt. Buitenspiegels en motorkap trillen maar dit is niet storend, zou wel niet mogen vind ik maar misschien komen ze nog met een oplossing. Opbergruimtes voorin zijn beperkt!
Wat een plezier om met deze wagen te rijden, vlot, stuurt goed en zeer degelijk afgeveerd. Vorige wagen was een Ford C-Max, deze reed ook zeer goed maar toch is de vergelijking niet te maken! Contactpersonen via bluetooth overgezet, alles werkt perfect ook muziek afspelen via de bluetooth functie is een genot. (X-Peria Sony) Comfortabele zetels en veel ruimte achterin.
Verbruik is momenteel 6,9l gemengd gebruik en vlotte rijstijl, ik denk dat de motor na een 5000km nog een stuk minder zal verbruiken.
Prijs/kwaliteit denk ik niet dat je momenteel meer rijplezier kan krijgen en iedereen kijkt je na want de wagen wordt niet herkend!
Betrouwbaarheid? Had dit niet liever niet ingevuld, daarvoor is het te vroeg maar wat ik hoor van Mazda rijders denk ik niet dat ik me zorgen moet maken.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mazda CX-5 2.0 165pk Skylease+ | Navi | Climate | Cruise | Stoelverwarming | Blind Spot | PDC | Trekhaak
- 2014
- 92.680 km

Mazda CX-5 2.0 TS |Navi|Cruise|Clima|Trekh|Pdc|Stoelverw|Keyless|Bleutooth|Lmv|Elek Pakket|Nw Apk
- 2012
- 97.726 km

Mazda CX-5 2.0 Limited Edition 2WD * NL AUTO met NAP * DEALER ONDERHOUDEN
- 2015
- 172.000 km

