Lynk & Co 01 (2023) #11

autoreview

Lynk & Co 01 (2023)

Signalement

Uitvoering01
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2023
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf27.700 km
KM-stand laatst40.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke auto en prima caravantrekker

  • 40.000 km

In juli 2025 deze auto gekocht. KM stand was 27700km. Ik rijd veel elektrisch en dat betekent dat ik ongeveer 2x in de 3 maanden de benzine tank vul. Laden doe ik thuis, gewoon aan een 220 stopcontact. Dat voldoet goed. In de zomer haal ik gemakkelijk 70km op een volle batterij. In de winter valt het me wat tegen. Ongeveer 58 km en dan is de accu toch echt leeg. Vorig jaar ook even met de caravan weggeweest. (Fendt 515 Sg van 1700KG). Geen enkele moeite. De auto trekt de caravan prima. Batterij haalt natuurlijk (in de zomer) in dat geval niet meer dan 40km, maar ja daarom ook een hybride gekocht, voor de lange afstand met caravan. De elektrische ondersteuning is voldoende.
Ik heb dit merk ontdekt tijdens mijn werk. Ik ben momenteel hiker bij Hertz en rijd zodoende in vele merken/type auto's. Daarbij viel mij de kwaliteit van de Lynk en Co 01 in het bijzonder op. Wat een heerlijke auto. Prima zitcomfort en achterin kunnen 3 personen prima zitten. Met name de beenruimte is ruim voldoende. Het is bekend dat het infotainmentsysteem traag is. Het kan wel 5 minuten duren voordat de android auto is gestart. Een zeer enkele keer ontbreekt er iets op het scherm. Zo was van de winter ineens mijn stoelverwarming niet meer zichtbaar, dus niet instelbaar. Even stoppen, auto uit en weer starten en ja hoor, daar komt hij weer. Dat is dus niet fantastisch, maar ik kan er mee leven.
Ik heb de auto nu 7 maanden, na de zomer zal ik een update geven over de bevindingen tot dan. Dat is dus inclusief een aantal reizen met de caravan.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Lynk & Co 01

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.