Kia Rio 1.2 CVVT Super Pack (2012)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Rio 1.2 CVVT Super Pack |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2012 |
Jaar van aanschaf | 2012 |
KM-stand bij aanschaf | 15 km |
KM-stand laatst | 1.100 km |
- 350 km
Sinds 9 maart zijn wij de trotse bezitter van de Kia Rio kleur zwart, in de super pack uitvoering. Heb deze auto gekocht bij autobedrijf van Dueren in Willemstad. Aflevering was uitstekend en alles werdt op een rustige toon uitgelegd, we hebben geen haast. Na het verkrijgen van een bos bloemen voor de vrouw, ben ik op weg gegaan richting huis. Een enorme verrassing was het rijden in deze auto. Alles zit op zijn plaats en is in deze uitvoering zeer compleet. Hij is enorm stil, vergeleken bij de diesel die ik hiervoor had. Alleen de banden, die hoor je. Voor de rest, verbruik e.d. kan ik helaas nog niet veel zeggen. Daar kom ik de volgende keer op terug.
Update 1100 km
- 1.100 km
Heb nu 1100 km onder de wielen gehad en ik moet zeggen, mijn mondhoeken gaan steeds meer omhoog. Wat een lekkere auto is deze Rio.
Verbruik:
De eerste kilometers moest ik toch wel even slikken. Niet de benadering die de fabriek opgeeft.
Maar na een aantal kilometers verder (750), komt het dingetje toch lekker los. Gemiddeld nu een 5.4 op de 100 km. Iets waar ik met mijn vorige diesel, Fiat Bravo 1.9jtd met 150 pk, alleen maar van kon dromen.
Ik ben niet echt een harde rijder, maar trap hem toch regelmatig op zijn staart.
Het motortje komt nu echt pas los.
Hoop dat hij in de toekomst nog wat zuiniger gaat worden, maar zoals gezegt, ben nu niet ontevreden.
Tot op heden geen mankementen tegen gekomen en heb ook geen last dat de airco ineens naar de ontwasemingsstand gaat. Alles werkt naar behoren.
Cruisecontrol:
De cc werkt ook goed, al valt het mij op dat rond de 60 km, hij wat aan het op en neer gaan is. Indien je harder rijd geen probleem.
Audiosysteem:
Zoals ik wel meer lees is het geluid van de radio niet om over naar huis te schrijven.
MP3's klinken een stuk beter, maar blijft vrij matig. Ga eens op zoek naar speakers van beter kwaliteit. Want een lekker stukje muziek in de auto is een must.
Tot zover mijn update. Kom terug als ik de 5000 km ben gepasserd.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.