Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)

autoreview

Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)
Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine (2020)

Signalement

UitvoeringCeed Sportswagon 1.6 GDi PHEV DynamicLine
Versnellingen6, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf148.000 km
KM-stand laatst170.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fijne auto!

  • 170.000 km

Na een slordige 22000km te hebben gereden is het tijd voor de eerste review.

In mei 2025 deze auto (import uit Duitsland) gekocht met 148.000 op de teller. Keurig afgeleverd, schoon van buiten en van binnen. Met standaard 6 maanden BOVAG.

Hiervoor reed ik een Outlander PHEV uit 2015 waarbij ik het gecombineerde verbruik steeds rond de 1 op 12/13 had. Ik wilde zuiniger rijden en hoop dat met deze auto voor elkaar te krijgen.

De accu van de Kia is (nog) goed voor 60km elektrisch rijden, mits de airco uit staat en je rustig rijdt. Wat me tijdens de eerste ritten opviel is dat de auto langzaam schakelt, dit had ik ook al in andere reviews terug gelezen. Het hindert mij niet eerlijk gezegd.
Het verbruik schommelt wat, afhankelijk van hoeveel ik rij. Woon-werk is 54km enkele reis, helaas geen mogelijkheid tot laden op het werk.
Gemiddeld rij ik gecombineerd 1 op 30-40km. Een behoorlijke vooruitgang ten opzichte van de Outlander dus!
De auto rijdt heerlijk en naast z’n wekelijke wasbeurt komt er niet veel bij kijken.
In september bleef de tankdop ineens vast zitten, bij de dealer snel en gratis opgelost. Bleek vaker voor te komen?!

Eind oktober de eerste “kleine” beurt. Geen bijzonderheden, €265,-
Begin november verliep de Bovag garantie, en je zult het zien… een week later had ik de kerstboom al vroeg in de auto. Alle lampjes gingen zo ongeveer aan en uit 😂. Storing in de DC/DC. Bij de dealer was de oorzaak snel gevonden; Laadstekker vergrendel actuator defect. €130,- verder. Het blijft elektronica wat kapot kan gaan natuurlijk!




9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.