Infiniti M35h Hybrid GT Premium (2011)

autoreview

Infiniti M35h Hybrid GT Premium (2011)

Signalement

UitvoeringM35h Hybrid GT Premium
Versnellingen7, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf45.000 km
KM-stand laatst12.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wel even wennen na een DDD (Dikke Duitse Diesel), dit rijdt meer als de Rover die ik gehad heb. Tot je het gaspedaal vloert… er zijn testredacteurs die deze auto in 5,1 seconden naar de 100 krijgen.
Maar je kunt dus ook zoeven als een limousine, helemaal als hij elektrisch rijdt. En dat gebeurt 20% van de tijd, er zijn nl. twee dagtellers om dit bij te houden; één voor het totaal en één voor de tijd dat je elektrisch rijdt wat overigens tot ruim honderd kilometer per uur kan. Als je de auto op cruisecontrol zet zie je af en toe de toerenteller stilvallen en dat is vooral de eerste keren een hele aparte ervaring.
En elektrisch in deze auto is dus echt 'gratis' omdat de auto zich oplaadt tijdens remmen en via de motor bij normaal gebruik. De accu is echt binnen no-time weer helemaal vol en dan kun je dus óf extra hard optrekken of een stukje puur elektrisch rijden.
Zitcomfort is top op de iets te lage rugleuning na, maar ook dat voel je na een tijdje niet meer. Je kunt de stoelen niet allen verwarmen maar ook koelen en dat is écht heerlijk.
Verder comfort/luxe/gadgets kent bijna geen grenzen…
De kleine kofferbak heb ik ook geen last gehad terwijl ik één keer per week boodschappen doe voor een gezin van vier personen, er passen met gemak twee van die grote zwarte kratten boven elkaar in en dan heb je eromheen nog voldoende ruimte voor plastic zakken e.d.

Een jaartje verder

  • 12.000 km

Dit is dus een probleemloze auto. Ik snap echt niet dat er niet meer van rijden. Supersnel, zuinig en heel comfortabel. En vergeleken met de DDD concurrentie niet duur, zeker tweedehands!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.