Ford Sierra 2.0i CL (1990)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Sierra 2.0i CL |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1990 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand bij aanschaf | 315.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto is in mijn bezit sinds maart 2005 en ik heb sindsdien op 1 ding na nog helemaal geen reparaties buiten het gewone onderhoud hoeven uit te voeren.
Het enigste wat er aan is geweest is een kapotte carterpakking bij 340 dkm waardoor de olie er met ongeveer 1 liter per 10 kilometer eruit liep.
De auto rijdt op lpg en ondanks dat ik van verschillende mensen heb gehoord dat deze motoren slecht rijden op lpg heb ik (gelukkig) nergens last van.
Ondanks zijn leeftijd en km.stand blijft hij maar gaan en door de vorige eigenaar (stiefvader) is ie nooit lekker behandeld geworden.(95% van de tijd hing er een aanhanger achter en nooit onderhoud gehad)
Enigste minpuntje is dat hij de laatste tijd een beetje begint te roesten bij de linkerachterdorpel en een plekje op het dak.
Kleine update: hij heeft inmiddels al 465.000 km gelopen en hij blijft nog steeds gaan als een trein wel is de versnellingsbak bij 455.000 km vervangen nadat deze was vastgeslagen.
Laatste update:
De auto is vorige week helaas naar de sloop gegaan bij km.stand 499350 niet omdat hij er zo slecht aan toe was maar omdat ik een andere auto had gekocht en ik geen plaats meer had voor hem.
Hij had al 3 weken stilgestaan en nog was het sleutel omdraaien en lopen wat mij heel erg verbaasde, zo zie je maar weer dat er ook auto’s zijn op lpg waar je verrekte lang mee kan doorrijden.
PROBLEMEN
Eentje, zie hierboven.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Ford Sierra (1990) - In het Wild

Ford Sierra 2.0 - Op de Rollenbank

Seriehybride Honda minstens zo leuk als conventionele BMW

Als er zelfs in Nederland nog geen 2.000 stuks van een Opel verkocht zijn...
