Fiat Uno 75 i.e. SX (1988)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Uno 75 i.e. SX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1988 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 156.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Mijn eerste autootje, veel ruimte, lekker fel. Als beginnend bestuurder op zich geen verkeerde auto. De auto had ook veel kenmerken van luxe, zoals elektrische ramen, centrale deurvergrendeling, en een digitale teller.
Vaak zat op een neer gereden naar vrienden, in heel Nederland. Het verbruik viel wel tegen, 1 op 13/14 lange stukken. 1 op 10/11 stad. Waarschijnlijk had dit ook te maken met mijn pittige rijstijl.
De auto was aangeschaft voor een fles wijn, en kreeg dus deze Fiat Uno er voor terug. Wel met lekke benzine tank, maar lassen (uiteraard met gedroogde tank) doet wonderen.
PROBLEMEN
Lekke benzine tank
Motormanagement problemen
Elektrisch raam wat spontaan naar beneden viel
Rotte dorpels
Slechte massa
Versleten achterrem schoenen
Afgebroken rechter aandrijfas
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren