Fiat Punto Evo 1.3 Multijet 16v 85 Dynamic (2011)

autoreview

Fiat Punto Evo
Fiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto EvoFiat Punto Evo

Signalement

UitvoeringPunto Evo 1.3 Multijet 16v 85 Dynamic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf11 km
KM-stand laatst700 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

lekker hoor!

  • 100 km

Gisteren de nieuwe Punto Evo MJ 85 Progressive Black opgehaald.
Hij (zij?) rijdt echt lekker. uiteraard nog wat stroef schakelend, voorzichtig remmen, beetje rekening houden met de toeren (vlot opschakelen)
Heerlijk weer vandaag dus de airco ook reeds gebruikt.
Is nog wel erg dorstig (7,9 l/100 km), maar dat zal wel beter worden de komende honderden kilometers (en zo niet , dan naar de dealer, ik las ergens in een forum al een foutje van de fabriek).
Ik zal later de update geven.

ja het gaat hard (snel)

  • 700 km

Even een korte update.
Het verbruik holt achteruit (de goeie kant op dus)de tripcompu geeft nu aan 5,4 l/100km en op km stand 676 nog 200 km te gaan en de tankmeter op +/- 1/4.

Vandaag het gebrek aan Blue&Me gecompenseerd met een handsfreesetje (Prim)van de Conrad voor € 29,90, werkt perfect.

Alles begint al wat "losser" te raken, schakelen gaat soepeler,remmen al iets gedoseerder en zelfs de banden komen "los"

Het valt steeds meer op hoe stil deze oliestoker is. Dochter heeft een Seat Leon van 2008 met pompverstuiver en was zeer aangenaamd verrast toen ze even met mama meereed.

Ons en jullie gelijk wordt nog eens bevestigd door de verkoopstatistieken van maart. Na de (over-?)gewaardeerde Polo (2147 ex) en best wel leuke maar kleine Twingo (2133 ex)op de 3e plek met 2066 verkochte exemplaren is de Punto een echte verkooptopper , EN TERECHT

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.