Fiat Panda 1.4 100HP Sport (2007)

autoreview

Fiat Panda
Fiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat Panda - interieurFiat Panda - interieur

Signalement

UitvoeringPanda 1.4 100HP Sport
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf2 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 35%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Klein bommetje op wielen. Sportstoelen, 6-versnellingen, Dikke velgen, achterbumper en zijskits maken van de kleinste Fiat een klein racemonstertje.

Afgelopen november besloten de 100HP Panda aan te schaffen, de vrouw des huizes moet er mee gaan rijden. Ze houd wel van een sportief wagentje en de rijstijl heeft ze overgenomen van haar vriend dus deze kleine duivel op wielen past wel bij haar.

Aflevering bij de Fiat dealer ging perfect, en de eerste kilometers waren dan ook leuk om te rijden. De Sportknop die ipv de citystand zit doet ook echt zijn werk en je merk dat hij iderdaad sneler op het gas reageerd. Het rijcomfort in deze Panda moet je van houden, hij is wel erg strak afgeveerd en je voelt toch wel elke klinker waar je overheen rijdt.

Als je alles bij elkaar op teld een leuke sportieve kleine auto voor relatief niet al te veel geld.

Update 24-8-2007
De vrouw des huizes rijdt nog altijs met veel plezier rond in de 100HP.

PROBLEMEN

Geen, ook niet bij onze vorige Fiat Panda.

Update 24-8-2007
Zijskirts laten los bij de bevestiging onder de achterdeuren. Dealer gaat dit binnenkort verhelpen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.