Fiat Panda 1.2 Emotion (2004)

autoreview

Fiat Panda
Fiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat Panda - interieurFiat Panda - interieur

Signalement

UitvoeringPanda 1.2 Emotion
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat een geweldig wagentje is dit. Heb sinds enkele weken de Panda Emotion. Als extra opties heb ik mistlampen, een deel- en verschuifbare achterbank, extra speakers, waaronder een subwoofer en radiobediening aan het stuur (het zogenaamde ’sound system’).
De rijeigenschappen verbazen me steeds weer: stil, comfortabel, lekker sturend. Ook op de snelweg is
het goed uit te houden met de Panda. Pas boven de 120 km wordt het allemaal wat trager.
Toch kan met gemak de 160 (op de teller) worden gehaald.
Zelfs bij hoge snelheden blijft de Panda lekker stil.
Door zijn relatief hoge koppel (al bij 2500 toeren beschikbaar) hoeft er niet veel geschakeld te worden. Hoewel klein van buiten is de Panda erg ruim van binnen. Ook achterin kan je heel behoorlijk zitten. Je merkt dat er over de Panda goed is nagedacht: alle knoppen zitten op de juiste plaats. Minpuntjes: de spiegels zijn aan de kleine kant, terwijl de rechter buitenspiegel deels verscholen gaat achter de raamstijl. In snel genomen bochten wil de Panda enigszins overhellen. Ook is het afrolgeluid van de banden soms goed hoorbaar. Echt storend is de kwaliteit van de radio en de speakers. De gevoeligheid van de FM tuner is matig en de speakers zijn gewoon slecht. Echt jammer dat Fiat hierop bezuinigd heeft. Geen sound system nemen dus, maar achteraf goede speakers laten monteren bij een inbouw specialist.

PROBLEMEN

Tot nu toe zijn er nog geen problemen geweest.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.