Fiat Panda 1.2 Edizione Cool (2007)

autoreview

Fiat Panda 1.2 Edizione Cool (2007)

Signalement

UitvoeringPanda 1.2 Edizione Cool
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf8 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mijn vrouw heeft na 1,5 jaar haar Daihatsu Cuore Tokyo ingeruild op een nieuwe Panda Edizione Cool.
Reden: Onbetrouwbaar remgedrag, geen airco, zeeeeer schade-gevoelig, te kleine kofferruimte, nylon bekleding is extreem zweterig.Aangezien een nieuwe Cuore veel te duur zou worden in de gewenste uitvoering werd het een Fiat!!!

Eerste indrukken in de fiat na 100 KM:
Veel degelijker gebouwd dan de Cuore, veel completer uitgerust,opvallend hoge zit,laag geluidsniveau, matige standaard-speakers, motor niet erg levendig.Echte rij-ervaringen moeten uiteraard nog komen (wordt vervolgd).

Vervolg na 10.000 KM: Heerlijke comfortabele stadsauto; komt erg degelijk over.
Stoelen zitten goed, prettige bekleding. Rustgevend rijgedrag.

PROBLEMEN

Ventilatierooster defect bij aflevering. Inmiddels vervangen.
Verder niets...

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.