Fiat Panda 1.2 Dynamic (2005)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Panda 1.2 Dynamic |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand laatst | 67.000 km |
schokbrekers
- 67.000 km
Wat een dram!
Ik was super tevreden met mijn Fiat Panda, een leuk ogend karretjes met veel ruimte, blits, practisch, zuinig enz.
Opeens leek het of ik in een bootje op de woelige baren aan het varen was. Schokbreker kapot na 2 jaar en bij 67.000 km (ongeveer). Volgens de garage normaal omdat er tegenwoordig overal drempels liggen, of ik even wilde rikken voor 2 schokbrekers (die andere bleek ook kapot).
Nu deze week weer kapot! Even gebeld maar weer normaal hoor, garantie slechts voor een jaar dus gewoon weer betalen. Nu dus 5 jaar oud en dus de 3e schokbreker?? Is dit normaal??
Ook bij mij ging de radio een eigen leven leiden. Midden in de nacht kwam de buurman mij wekken. De radio speelde op volle toeren terwijl de auto afgesloten geparkeerd stond. Hij sprong gewoon aan en uit als hij er zin in had. Gelukkig bleek dat garantie.
Omdat de beurten bij de dealer de pan uitrezen heb ik de laatste grote beurt bij een andere garage laten uitvoeren. Resultaat, verkeerde oliefilter geplaatst, uiteindelijk resultaat? De filter klapte eraf en in 1 seconde de motor vastgelopen. Gelukkig aansprakelijk kunnen stellen en andere motor geplaatst. I.P.V. de al gelopen 135.000 nu weer 67.000 km. op de teller. Door dit gedoe heb ik veel op internet gekeken en blijkt dat de dealer een vast bedrag dient te declareren voor de beurten. De prijzen zijn dus zo op te zoeken. Blijkt dat ik gemiddeld toch iedere keer tussen de 150 en 300 euro teveel heb betaald al die tijd!
Ik weet nu niet goed meer wat te doen. Het vertrouwen in de dealer en mijn auto kwijt.
Wie weet raad!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.