Fiat Panda 1.1 Active (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Panda 1.1 Active |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 6 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat is dit een leuk autootje, ik heb bewust voor de 1.1 gekozen omdat ik het nog kan opleuken met andere opties zoals airco, centrale vergrendeling, radio cd, elektrische ramen en een trekhaak. Eigenlijk was ik op zoek naar een ruime auto voor me werk (reisleider in Spanje), dus je kwam terecht in het segment ála pooierbakken. Wel de Panda is wel kleiner maar toch makkelijker zoals die kleine straatjes in Salou, Lloret of Malgrat om bij hotels te komen. Start altijd, en het is altijd een byzondere verschijning waar je ook bent met een zg. blokkendoos vormig carroserie.
Op de snelweg in Frankrijk is 140 - 150 lekker riant om te cruisen niet te veel lawaai een verbruik ongeveer 1 op 16. In de Pyreneen is het handig om een aanloopje te nemen, anders rijd je tussen de vrachtauto"s (overdreven gezien dan). Voor een bergtochtje is het aan te bevelen een Panda 4x4 te gebruiken.
Velen zullen denken waarom geen Panda diesel met zoveel kilometers, zolang je alles vergoed krijgt... tja, dan een benzineautootje.
PROBLEMEN
Niets, ja een lekke linker achterband is door de Franse Fiat dealer in Perpignan weer verholpen. Onder garantiewerkzaamheden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.