Daihatsu Applause 16 Xi (1993) #2

autoreview

Daihatsu Applause

Signalement

UitvoeringApplause 16 Xi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1993
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf98.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto met een volkomen anoniem uiterlijk heeft twee karakters: het is een grote familiecar met volop ruimte, waarin het goed rustig toeren is. Tip: ’het nieuwe rijden’ werkt erg voordelig in deze auto! Daarnaast voel je de power van de 105 pk’s op 1000 kilo als je de toeren boven de 4000 laat komen. Zowaar een schop in je rug, alsof je een sportwagen rijdt. Vandaag op een nat wegdek nog getest: van 0-100 werkelijk in minder dan 10 seconden!. Erg betrouwbaar, goedkoop in onderhoud. Heerlijke auto.

PROBLEMEN

De uitlaat heeft al wat problemen opgeleverd, met name het achterste stuk. Deze heb ik al 2 keer vervangen. Laatst een nieuwe radiateur (2e hands van de sloop) geplaatst, wegens lekkage van de oude (op 135.000 km). Tenslotte heb ik 2x een gescheurde ashoes gehad. Kosten een euro of 12, maar wel een uur arbeid.
De stoelen kunnen comfortabeler, zeker op lange afstanden. Daarnaast is het ook geen stille auto.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.