Daihatsu (2009)

autoreview

Daihatsu Cuore (2009)

Signalement

Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf24.000 km
KM-stand laatst24.118 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

'Gesneuvelde' Cuore vervangen

  • 24.118 km

Beste Mensen,
Jarenlang hadden wij veel plezier met onze rode 3 deurs Cuore Osaka van 5 jaar oud, welke bij aanschaf slechts 14.000 km op de teller had staan. Die is echter dit jaar, met 124.000 km op de teller en nu dus 13 jaar oud, door een ongeval 'gesneuveld'. Erg jammer, want ondanks alles nog in prima staat. Geen roest, geen olieverbruik en altijd probleemloos! Daarvoor in de plaats hebben wij nu een helder blauwe import(Duitsland) Cuore in Top uitvoering gekocht in Harmelen met 24.118 op de teller van bouwjaar 2009. Werkelijk als nieuw en met een enorme hoeveelheid aan opties. Om eea te noemen: centrale deurvergrendeling, in hoogte verstelbaar stuur, toerenteller, elektrische spiegels, verschuifbare achterbank, airco en nu wel stuurbekrachtiging. Een pracht exemplaar waarvan wij hopen, dat deze ook weer vele jaren trouw dienst mag doen!

4,3
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens