Dacia Jogger TCe 100 Bi-Fuel Expression 5P (2024)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Jogger TCe 100 Bi-Fuel Expression 5P |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 18 km |
KM-stand laatst | 5.500 km |
1e rit met de nieuwe Jogger
- 18 km
De auto rijdt rustig, de motor heeft een lekkere brom. Prima begeleiding door Munsterhuis Hengelo, tijdens de aankoop en aflevering. We zien ernaar uit meer kilometers met de auto te gaan maken.
Nog positiever
- 5.500 km
Voor de eerste keer met de Jogger naar Zweden geweest. Het (lpg)verbruik is ons zeer meegevallen, het was de afgelopen 2 weken in de nachten ong. -10C en overdag net onder het vriespunt. Toch schakelt de auto snel over naar lpg, als je wegrijdt met koude motor, ook geen schokken of iets dergelijks gevoeld. Het aantal pk's bljjkt voor ons ruim voldoende te zijn, ook in de bergen. We zijn van NL via Dld- Dk naar Zweden en ook in Noorwegen gereden. We zitten kort aan de Noorse grens ong. 150 km boven Oslo maar dan net aan de Zweedse kant. Het tanken van gas in Zweden is nog wel een dingetje, als je dat nog nooit gedaan hebt.
Omdat er in DK weinig tot geen mogelijkheden zijn om 24/7 te lpg te tanken, hebben we niet in DK lpg getankt.
Van te voren had ik de mogelijkheden 24/7 te tanken op onze route, opgezocht om problemen te voorkomen. Vanwege het feit dat ik het liefste in de avond, 's nachts en de vroege ochtend rijd, was dat nuttig voor ons. We zijn er achter gekomen, dat je met een dacia geen extra verloopnippel nodig hebt in Zweden om lpg te tanken. Het tanken van lpg in Noorwegen kon gewoon met de Nlse bajonet verloopnippel. In DLD konden we met de ACME of de Dish lpg tanken, je kon zelf de keuze maken welke pomp je wilde gebruiken.
Al met al, was het voor ons een leerzame prettige ervaring.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Dacia Jogger
Had je deze auto's al gezien?

Dacia Jogger 1.0 TCe 100 ECO-G Extreme 7p.
- 2024
- 18 km

Dacia Jogger 140PK Hybrid Extreme 7p. Automaat | 1e eigenaar | 7 Zitplaatsen | Navi | Camera | Parkeersensoren | Cruise Control | Climate Control | Apple CarPlay/Android Auto | Licht & Regen Sensor |
- 2024
- 35.123 km

Dacia Jogger 1.0 TCe Extreme 7pers.
- 2022
- 126.958 km
Lees ook
Dit zijn de beste hybride auto’s tot 35.000 euro
Als zevenzitter komt de Dacia Jogger beter uit de verf dan de Renault Espace
Subtiele opfrisser voor Dacia Sandero en Dacia Jogger
Is een duurdere maar zuiniger Dacia Jogger uiteindelijk de goedkoopste?
Praktijkervaring Dacia Jogger: hoe ideaal is grote Dacia écht?
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (2) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.