Citroën Grand C4 Picasso 1.6 HDiF 110 Ligne Business (2009)

autoreview

Citroën C4 Picasso
Citroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 PicassoCitroën C4 Picasso 5-zitsCitroën C4 Picasso 5-zits

Signalement

UitvoeringGrand C4 Picasso 1.6 HDiF 110 Ligne Business
Versnellingen6, Semi Automaat
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand laatst214.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Geweldige auto

  • 143.000 km

Wat een geweldige auto. Het is mijn eerste franse auto, maar hij bevalt heel goed. Zeker in de standaard kleur wit is het een frisse verschijning. Ik ben vertegenwoordiger en rij 70000 km per jaar. De automatische bak is heerlijk als je er met gevoel in rijdt. De navigatie gebruik ik de hele dag door en die is ook zeer goed. Het Myway systeem is een hele verbetering t.o.v. het oudere RT 5. Ik heb er al 3 keer een caravan mee getrokken en ondanks het lage trekgewicht van 1180 kg, had hij totaal geen moeite met de caravan van 1300 kg. De auto gaat voor regulier onderhoud naar de dealer en verder totaal geen problemen mee gehad. Zijn er dan geen nadelen, alleen de kwaliteit van het interieur valt wat tegen. Knopjes vervagen snel en dat was ik bij VW niet gewend. Voor de rest een heerlijke auto, waar ik nog 1 jaar in mag rijden en dan waarschijnlijk wederom dezelfde ga bestellen.

Inleveren

  • 214.000 km

Zo, einde leasecontract. 3 jaar in deze heerlijke auto gereden en prima bevallen. Nu gekozen voor een Renault Grand Scenic, vanwege de EDC automaat en het Bose systeem.

Auto is prima bevallen, geen noemenswaardige problemen mee gehad en zeer goed bevallen.
Op naar de Renault.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.