Citroën C4 Cactus PureTech 82 One-Tone (2017)
autoreview

Signalement
Uitvoering | C4 Cactus PureTech 82 One-Tone |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2017 |
Jaar van aanschaf | 2017 |
KM-stand bij aanschaf | 22 km |
KM-stand laatst | 1.000 km |
Eerste ervaring
- 1.000 km
Kleine twee weken geleden de auto opgehaald bij de dealer Auto Berkelaar in Woerden. De keuze was gevallen op deze voorraadauto vanwege de uitvoering, geheel zwart, maar ook vanwege de verkoper Niels Copier die mij steeds had voorzien van informatie en een actieve houding heeft richten de klanten.
Het is even wennen, zeker als je vorige auto een Audi A3 is geweest en je zeker geen vergelijk mag maken.
De eerste ervaringen zijn boven verwachting, de auto ingereden tot 500 km, daarna de motor goed laten werken en snel optrekken en doorschakelen naar zijn 5de.
Het gemiddeld verbruik is nu 6,1 L/100 km.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.