Citroën C4 Cactus PureTech 110 One-Tone (2017)

autoreview

Citroën C4 Cactus PureTech 110 One-Tone (2017)

Signalement

UitvoeringC4 Cactus PureTech 110 One-Tone
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2017
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf2 km
KM-stand laatst30.000 km
Lezerswaardering: 39%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Gaan we het verschil van motor en bak ervaren ?

  • 95 km

Mede door mooie kortingsacties bij Citroen het besluit genomen om onze Cactus Puretech 82 Shine ETG in te ruilen. 25.000 km mee gereden zonder problemen en de Cactus blijft een uniek concept. DE ETG bak kon ons niet bekoren en het aantal beschikbare paardjes was maar net voldoende.

Dan de nieuwe Cactus, 110 pk en een EAT6 automatische versnellingsbak. Een mooie complete One Tone uitvoering in zwart, de auto ziet er stoer uit in deze combinatie. De eerste rijbelevenis...... het is een compleet andere auto. Fel, soepele wisseling van verzet - fantastisch!!!! een aanrader. Het valt ons op dat de auto ook significant beter remt.

Rond 5.000km volgt een volgende update.

30.000 km

  • 30.000 km

Inmiddels staat de teller op 30.000 probleemloze km’s. Motor en bak zijn een geweldige combi. Jammer dat de nieuwe C4 Cactus niet meer zo’n eigenwijs uiterlijk heeft.

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.