Chevrolet Beretta GTZ (1993)

autoreview

Chevrolet Beretta

Signalement

UitvoeringBeretta GTZ
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1993
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf50.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

ik ben zeer tevreden met deze wagen, vooral wat betreft de prestaties en de wegligging. Het verbruik ligt ongeveer op 10.5l/100km (op lpg verbruikt hij 15l/100km).
Hij heeft veel ruimte voorin en zeer goede stoelen. Achterin is hij te klein voor een volwassen persoon, doch als je wil kan je er best plaatsnemen, maar dan moet je je benen openzetten.
Wat minder is: een zeer stroeve handbak en een zwakke motor; wat betreft gevoeligheid aan ontsteking en aan join de kulas, gevoelige koppakkingen. Deze wagen rij je stuk wanneer hij niet voldoende warm is.
Het is een moeilijke wagen om aan stukken te geraken, en als je ze vindt, heb je meestal een lange wachttijd. Goed voorbeeld hiervan zijn de veringen.

Zou ik hem willen inruilen voor een andere? Nee, ik ben er dus echt wel tevreden mee.

PROBLEMEN

- kapotte join de kulas.
- alternator.
- luchtfilter deze springt geregeld open als hij op lpg rijdt.
- tijdelijke electronische pannes, zoals aan centrale deurvergrendeling bij vochtig weer.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.