BYD Atto 3 Comfort (2023)

autoreview

BYD Atto 3 Comfort (2023)

Signalement

UitvoeringAtto 3 Comfort
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2023
Jaar van aanschaf2023
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst86.000 km
Lezerswaardering: 60%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Gewoon goed

  • 53.000 km

In mei 2023 heb ik mijn nieuwe leaseauto opgehaald bij BYD in Amsterdam. Nu, een klein jaar later, heb ik een goed beeld van de auto gekregen. In dit jaar heb ik hem ook gebruikt voor een vakantie naar Italië en een rit naar de wintersport. Na al deze tijd kan ik zeggen dat het een prettige reisgenoot is en me nog nooit in de steek heeft gelaten.

Op lange ritten, zoals naar de wintersport, had ik liever een grotere actieradius gehad, maar even laden en koffie drinken na elke 250-300 km is ook helemaal niet zo erg. De laadcurve van de BYD is uitstekend, waardoor je meestal binnen een halfuurtje weer onderweg kunt. Het rijden zelf bevalt me supergoed; het is een en al rust en comfort. De auto is goed uitgerust (standaard), waardoor je niets mist tijdens je rit. Verder kan ik zeggen dat de service bij dealer Louwman goed verloopt. De auto moet elke 20.000 km voor onderhoud en tot nu toe zijn er geen opvallende problemen geweest.

Bijna de ton aangetikt

  • 86.000 km

Volgende week krijgt de Atto 3 zijn 3e onderhoudsbeurt. Dan worden ook voor het eerst de Michelin CrossClimate2 vierseizoenenbanden vervangen. Ik heb met deze set dus een acceptabele 87k kilometer gereden. Ze zijn niet eens helemaal versleten, maar heb weer minimaal 4mm nodig voor aankomende wintersport. Verder heb ik totaal probleemloos gereden, zonder bijzonderheden. Ik rijd gemiddeld 18-19 kWh per 100 km.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE BYD Atto 3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.