BMW 550e xDrive Touring (2025) #2

autoreview

BMW 550e xDrive Touring (2025)

Signalement

Uitvoering550e xDrive Touring
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf8 km
KM-stand laatst8 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Nieuwe daily driver

  • 8 km

Opnieuw geïnvesteerd in een 5 serie. Mijn 3e alweer.
Na een 520d en 530d (zie mijn andere ervaringen) waarbij die laatste door de snel oplopende kilometers weer plaats mocht maken voor een verse opvolger was er weer iets te kiezen.

Eigenlijk was voor mij meteen wel duidelijk dat het weer een BMW moest zijn, maar dan een BMW met een een 6 in lijn, zolang die nog leverbaar zijn wil ik die toch wel heel graag tot mijn beschikking hebben.

De keuze ging tussen de X550e, nieuwe X3 M50i, een 540d en een 550e. De eerste viel na een uitgebreide proefrit met een vol jong gebruikt exemplaar toch af. Te afstandelijke weggedrag, je voelt gewoon niet wat er onder de wielen gebeurt. Super comfortabel, maar totaal emotieloos. De X3 kwam door zijn enorme bak BPM op een dusdanig astronomisch bedrag wat ik niet wilde uitgeven aan een 3 serie op hoge poten. Daarbij viel ook de afwerking mij tegen wat ook een reden was om deze te laten staan. Deze eerste twee opties heb ik overwogen vanwege de hoge zit en daarmee het betere overzicht op de weg, maar vielen uiteindelijk toch af.
Dus het ging een verse 5 serie worden met een 6 in lijn.
De 540d was met de kilometers die ik maak een heel goede optie. Wat een beest van een auto is dat ook, de power, het koppel onder vandaan. Echt weer een stap vooruit ten opzichte van het vorige model 530d. Toch ook hier weer die BPM die de keuze weer de andere kant op stuurde. 30k aan BPM op zo'n auto. Dat is gewoon echt te veel. Bedankt anti diesel lobby.
Toen bleef de 550e over. Voor wat je krijgt super aantrekkelijk geprijsd door de zeer beperkte BPM en als 550e m-sport PRO in de basis al erg vol uitgerust.
Ook deze auto heeft onder vandaan door de krachtige elektro motor een hele berg koppel en power onder vandaan en als je echt even gas geeft dan duwt die heerlijke B58 je op angstaanjagende snelheden naar de horizon. En dat in alle rust, zonder veel kabaal en gekrijs....het lijkt allemaal vanzelf te gaan.

Heb de auto met alle "noodzakelijke" hebbedingetjes laten uitrusten waarbij met name de keuze voor de comfort stoelen met ventilatie, verwarming en geheugenfunctie echt een must have zijn.
Wagen uitgevoerd in sophistograu, wat enorm mooi uitkomt met de zwarte accenten in gril en kont.

De komende weken ga ik de auto lekker inrijden en zal daarna en update schrijven

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.