BMW 320d (2006) #2

autoreview

BMW 320d (2006)

Signalement

Uitvoering320d
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na 4 gebruikte 3 series heb ik nu mijn eerste nieuwe 3 serie. Vanwege de kilometers een diesel. Vanuit de brochure dagen besteed om een optimale mix te vinden tussen de beschikbare opties en de (toch wel tegenvallende) prijs.

Ik heb de auto voorzien van een sportonderstel en 18’ runflat banden. Hoewel de dealer mij erop wees dat het inleveren was op comfort, moet ik zeggen dat het de looks van de auto zoveel goed doet dit dit de moeite waard is.
Verder heb ik een sunroof en zwarte hemelbekleding, de xenon lampen, het chroom inleg om de ramen en de nieren, en de zonnegordijnen achterin maken de auto optisch helemaal super!
Het koppel is fenomenaal, en de wegligging is werkelijk grandioos. Daar waar de vorige BMW iets laat en abrupt ingreep in het kader van de traction control, doseert deze auto dit met zoveel gemak dat je het bijna niet merkt. De sportstoelen zitten super, deze optie raad ik echt iedereen aan. De i-drive is niet zo moeilijk zoals velen beamen. Met een beetje gevoel voor de logica van een computer heb je alles zo onder de knie.

Zijn er dan geen minpunten? Ja, drie:
1. Op een of andere manier mis ik een temperatuurmeter in de cockpit.
2. Bij het inschakelen van de achteruitversnelling start het beeldscherm soms zo langzaam op dat ik alweer vooruit rijd op het moment dat de auto beeld wil geven. 3. Ik mis toch wel ’afleg-mogelijkheden’ Bijvoorbeeld als je even je telefoon of sleutels, of een parkeerkaart ergens neer wilt leggen. Hier is gewoon geen ruimte voor.

Maar je zou kunnen begrijpen dat dit niet opweegt tegen de ’freude am fahren’ wat dit brokje duitse degelijkheid biedt.

PROBLEMEN

Geen.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.