BMW 120d (2005)

autoreview

BMW 1-serie
BMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serieBMW 1-serie - interieurBMW 1-serie - interieurBMW 1-serie - interieurBMW 1-serie - interieur

Signalement

Uitvoering120d
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf6 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 25%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds een week of vier rij ik nu rond in m’n 120D Anniversary en iedere kilometer is puur plezier geweest tot nu toe. Nu prijs ik me gelukkig dat ik deze speciale uitvoering heb kunnen bemachtigen, want de luxe die geboden wordt zou erg kostbaar zijn geweest als deze los aangeschaft diende te worden.

De auto heeft eigelijk twee gezichten. Gedurende de spits is het een comfortabele auto met een prettig interieur, waar je (ook in de file) aangenaam kan genieten van de, naar mijn mening, prettige radio. Wanneer het rustig is op de weg, is de auto lekker sportief en nodigt zeker uit tot net iets vlotter door een bocht gaan dan anderen, of net iets harder het gaspedaal in te drukken. Dit laatste gaat me binnenkort weer € 270 kosten, ik had iets onderschat hoe snel deze auto accelereerd.

De sportiviteit van de auto komt overigens wel naar voren wanneer je achter de voorstoelen probeert te komen. Ik zou mensen die vaker met meer dan 2 personen in de auto gaan zitten voor langere ritten toch willen adviseren om ook eens naar andere merken te gaan kijken. Maar als je, zoals wij, dit niet vaak doet is dit dé auto. Voorin kan ik, met mijn 188 cm, niet eens de stoel in de achterste stand zetten want dan kan ik niet bij de pedalen komen. Dus ook voor lange mensen is het een prima auto. Het uitstappen is dan welliswaar een goede buikspieren excersitie, maar dan went heel snel. Deze zit naast de b-stijl geeft wel een gevoel van ’aantrekken’ van de auto.

Overall een top auto en ik ben er zeer tevreden mee. Ik had nooit verwacht dat ik zo enthousiast zou worden van een BMW.

PROBLEMEN

Geen

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE BMW 1-serie

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.