BMW 120d (2005)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 120d |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 6 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Sinds een week of vier rij ik nu rond in m’n 120D Anniversary en iedere kilometer is puur plezier geweest tot nu toe. Nu prijs ik me gelukkig dat ik deze speciale uitvoering heb kunnen bemachtigen, want de luxe die geboden wordt zou erg kostbaar zijn geweest als deze los aangeschaft diende te worden.
De auto heeft eigelijk twee gezichten. Gedurende de spits is het een comfortabele auto met een prettig interieur, waar je (ook in de file) aangenaam kan genieten van de, naar mijn mening, prettige radio. Wanneer het rustig is op de weg, is de auto lekker sportief en nodigt zeker uit tot net iets vlotter door een bocht gaan dan anderen, of net iets harder het gaspedaal in te drukken. Dit laatste gaat me binnenkort weer € 270 kosten, ik had iets onderschat hoe snel deze auto accelereerd.
De sportiviteit van de auto komt overigens wel naar voren wanneer je achter de voorstoelen probeert te komen. Ik zou mensen die vaker met meer dan 2 personen in de auto gaan zitten voor langere ritten toch willen adviseren om ook eens naar andere merken te gaan kijken. Maar als je, zoals wij, dit niet vaak doet is dit dé auto. Voorin kan ik, met mijn 188 cm, niet eens de stoel in de achterste stand zetten want dan kan ik niet bij de pedalen komen. Dus ook voor lange mensen is het een prima auto. Het uitstappen is dan welliswaar een goede buikspieren excersitie, maar dan went heel snel. Deze zit naast de b-stijl geeft wel een gevoel van ’aantrekken’ van de auto.
Overall een top auto en ik ben er zeer tevreden mee. Ik had nooit verwacht dat ik zo enthousiast zou worden van een BMW.
PROBLEMEN
Geen
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.