AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 116i Executive (2005) #4
autoreview
Signalement
Uitvoering | 116i Executive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto bevalt uitermate goed. Ik rijd er met heel veel plezier in. Ik was zeer verbaasd over de prestatie die deze 1.6 motor biedt. Is voor mij pittig genoeg, zeker na de Chrysler Voyager.
Het compacte en het zeer wendbare is een dikke plus. Ruimte is er voor twee volwassenen meer dan voldoende. Voor de kortere stukken kunnen de (grotere) kinderen zonder probleem mee. Alles heeft natuurlijk met de lengte van iemand te maken.
PROBLEMEN
Tot nu toe geen (11 maanden)
9,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren