Audi TT Roadster 3.2 quattro Pro Line (2008)
autoreview
Signalement
Uitvoering | TT Roadster 3.2 quattro Pro Line |
---|---|
Versnellingen | 6, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2008 |
Jaar van aanschaf | 2021 |
KM-stand bij aanschaf | 98.000 km |
KM-stand laatst | 100.000 km |
FEEST
- 100.000 km
Na de Peugeot 207CC waren we op zoek naar een weer een cabriolet maar dan met meer FUN factor.
Als Audi fans werd ook een zoekvraag naar een auto cabriolet uitgezet.
En toen kwam deze TT op Gaspedaal in beeld. De kleur was meteen goed en een 3.2 ltr 6 cilinder klink wel stoer.
Eerste indruk
Toen we een proefrit gingen maken stonde de auto open in de garage op ons te wachten. Het instappen was erg laag maar de stoelen zaten meteen goed en het interieur was Audi bekend.
De koude start maakte de koop rond, wouw wat een geluid. De motor ontwaakt met een grom. Maar zoals Audi betaamd niet te schreeuwerig.
Het rijden ging top. De 6 versnellingen zijn op het juiste moment beschikbaar en lopen soepel door. Ook is het koppel altijd beschikbaar, ondanks het ontbreken van de turbo.
Het rijden met de TT blijft een feestje. We hebben echt een auto waar af en toe het dak van dicht kan. Bij doortrekken laat de auto van zich horen. Wij rijden meestal rustig en dan heeft het blok een mooie donkere brom. Hij klinkt krachtig en prachtig.
De wegligging van de TT is waanzinnig. Hij kleeft aan het asfalt. Wel komen hobbels en bobbels soms flink binnen.
De auto is niet rete snel maar zeker vlot. Al met al b lijft het rijden met de ˜TT een feestje, elke keer weer.
Het verbruik komt tijdens rustige ritten op 1/10. Net als bij andere auto's wordt sportief wat duurder.
Twijfel je om een soortgelijke te kopen, DOEN.
Carpe Diem
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.