Alfa Romeo GT 2.0 JTS 16V Disctinctive (2004)

autoreview

Alfa Romeo GT
Alfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GT Q2Alfa Romeo GT Q2Alfa Romeo GT Q2Alfa Romeo GT Q2Alfa Romeo GT Q2Alfa Romeo GTAlfa Romeo GTAlfa Romeo GT - interieurAlfa Romeo GT - interieur

Signalement

UitvoeringGT 2.0 JTS 16V Disctinctive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf55 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De GT stuurt scherp en heeft een zeer goede wegligging. Bochten neemt hij zeer strak, stuur geeft ondanks de directe besturing, voldoende informatie om de Gt goed de bocht in te sturen en eventueel te corrigeren.
Verder is hij tot ongeveer 140 km/h behoorlijk stil. Daarna een licht oplopende windruis bij de portierramen, maar dat was b.v. bij de Lancia Delta dubbel zo hard, bij de Alfa is het niet storend.
Thans rij ik met winterbanden en met hetzelfde merk onder de Lancia Delta en de Alfa 155 2.0 TS, heb ik nu meer grip en minder het gevoel dat de band zich moet zetten. (Vredestein Snowtrac2)
Wat vooral belangrijk is is het rijplezier met de GT. Het interieur is met zijn aparte klokken en goede degelijke afwerking prachtig om te zien. de rood lederen stoelen zitten perfect en geven veel steun.

PROBLEMEN

Tot op heden heb ik geen ernstige problemen gekend. eenmaal heb ik het tankklepje met de nooddraad via de kofferbak moeten openen, omdat het elktrische systeem niet werkte. Dit geeft wel even spanning als je benzinemeter op leeg staat en je toch echt moet tanken. Gelukkig wist mijn bijrijder dat er een noodsysteem aanwezig was. Het euvel heeft zich maar eenmaal voorgedaan.
De stoelen zitten zeer goed en je zit strak tussen de lendensteunen, maar heb je geen normaal postuur, dan kan je behoorlijk last hebben van deze lendesteunen. Stoelen zijn dan te krap.
Het benzineverbruik heb ik bijgehouden en ligt na 5075km op 1:10,7l/km, bij een gematigd vlotte rijstijl.
Verder is het zicht bij inparkeren wel iets wat er voor zorgt dat je voorzichtig moet zijn bij het achteruit rijden.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.