
Kia Ceed Sportswagon 1.5 T-GDi DynamicLine (2022)
Daar gaan we dan weer van voor af aan. (Voor ons) nieuwe auto, dus nieuwe review. Na de eerste...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 17 februari 2008 |
---|---|
Op forum sinds | 17 februari 2008 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 2.854 |
Daar gaan we dan weer van voor af aan. (Voor ons) nieuwe auto, dus nieuwe review. Na de eerste...
En vrijdag 25-09 was het dan zo ver, de levering van onze Kia Niro. Na een goede 3,5 jaar...
Vandaag hebben we onze Dacia Logan mogen ophalen. Tijd om een nieuwe review te beginnen. Met...
Op 12-08-2013 mocht ik mijn 'nieuwe tweedehands' Seat Ibiza St 1.2 TDI E-EcoSLOWmotive Style...
Door verandering van werkgever raakte ik per 01.05.2012 mijn leaseauto kwijt. Vanwege de grote...
Vanwege het feit dat ik veel kilometers maakt, was ik op zoek naar een comfortabele diesel....
Heeft stemmen ooit positieve verandering gebracht in de belastingdruk in zijn geheel?(4 september 2025)
Ik heb zelf het laatste model Logan Bifuel gehad. Zeer aangename auto. Erg veel plezier van gehad en...(4 september 2025)
Overheden, rupsje nooitgenoeg.(4 september 2025)
Foutje in Carbase? Staat via Autoweek toch echt bij de specificaties. Mogelijk verwisselt met de PHEV?(4 september 2025)
Ze hebben van de CRV een 215 pk aandrijflijn in de schappen. Zou ik voor zo'n coupé een goede keuze...(4 september 2025)
LPG blijft toch een onterecht ondergewaardeerde brandstof. Ben benieuwd hoe Dacia gaat scoren met deze...(4 september 2025)
Leuk, maar ik verwacht dat er weinig icoon aan zal zijn. Er is een algemene trend van daling in verkoop...(4 september 2025)
BYD is een grote jongen. In mijn stad rijdt de busvervoerder in elektrische bussen van BYD. Ik heb bij...(3 september 2025)
Nissan, het roept weer herinneringen op aan mijn rijlessen in een Almera diesel. Traag als dikke poep...(3 september 2025)
Erg leuk wagentje, maar echt flink te duur. Dit is niet alleen onbekend, maar ook onbemind. Is echt...(30 augustus 2025)